1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. fip7

fip7 Well-Known Member

molnibalage

Mondjuk konkrétan a bringás részen én sem tudom mi a meglepő. A járás is lényegében irányított esések sorozata. Ha az megy, akkor a bringázás se lehet gond.
    De például a 9. bolygó elmélete, vagy a de ja vu elég érdekes dolgok. Utóbbi nálam elég rendszeres jelenség.

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Kicsit zavaros a cikk, de ha jól értem pár ezer darab zsákmányolt Mausert és társait beolvasztják és valami tronok harcás győzelmi lépcső készül belőle?

Azon túl, hogy szivesen elfogadnék párat, azért szerintem nem kell aggódni, ezt tényleg tízezer, milliószámra zsákmányolták a háború végen a német raktárakból.

Senki, soha nem fog hagyományőrzésre, akármire megvenni teszem azt 500 ezer kar98-at. Van belőle rengeteg így is, olyan kb mint a mosin, szinte teljesen értéktelen, háborús tucattermék.

4. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Szokatlanul nagy a helikopter-forgalom a budai hegyvidék fölött, de sajnos csak annyit sikerült spottolni, hogy nem a mentőhelik jöttek a János-kórházba, mert ez(ek) katonai zöld(ek). Tudja esetleg vki, hogy mi történik?

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Wazze,kicsit nem figyelünk oda,és máris helikoptert építünk a garázsban!
    Repül,van engedélye,Magyar,és Belga motort tesztelnek benne.
    Zsír!

http://hungarocopter.hu/hu

Sipákoltok itt,hogy nem tudunk valami vadászbombázót összedobni,egy kis homok,egy kis mész,repmérnöknek nem kell ész. :D

blitzkrieg, FilcTroll and antigonosz like this.
  6. papajoe

papajoe Well-Known Member

17-es szívótérrel repült,az kb a gázpedál/gázkar állásnak felel meg?

7. beta

beta Well-Known Member

8. molnibalage

9. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Áthozva biztpol-ból.

Azért mert ez a legprofibb amit jófogáson meg tudnak venni és lehet vele bolygókat fotózni életlen maszatként. Meg egy időben ez volt az egyetlen gép ami szerintük nem vatikáni lencsével készült.

10. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Ajajajjjj... :((((

11. Fennek

Fennek Well-Known Member

Az ilyen deck vagy micsoda magnó? Te atya úr isten, legalább 20 éve nem láttam ilyet. :)

FilcTroll likes this.
  12. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Itt most mi a lényeg?

13. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Életének fénypontja a gépek megvétele volt, ezért rosszul esett neki, hogy az emberek a családjáért kezdtek el aggódni, hogy mit fognak enni.
    Közben kibukkant az is, hogy a laposföldes találkozókon a pécsi kocsmában leadják a telefonjaikat, mert a háttérhatalom lehallgatja őket. (Mellesleg a fickó használt/lopott mobilokkal seftel).
    A hazugság részhez annyit, hogy az Alsanykó lefotózott a monitorján egy repülőt, majd megpróbálta eladni, mint saját chemtrail fotót, Fősanykó meg nemzetközi fórumokon szokott diszelegni, mint elismert feltaláló, a hónap vállalkozása díj átadásakor készült fotóval (amit 2 évvel a vállalkozás csődbemenetele után kapott).

14. molnibalage

Tehát először bedobsz egy baromságot, aztán jössz a zsolti féle nem tudhatjukkal.
    Remek. A matematikai modellezés és demográfia az nem "tippelés".
    Az, hogy egy 1-5%-os arányú csoport túlszaporodjon 30 év alatt 95-99%-ot matematikai és biológiai képtelenség. És ez nem "tipp".

Komolyan mondom, hogy nem értem, hogy mi a frásznak kommenteltél be így bármit.

15. hunter85

hunter85 Well-Known Member

Mindenki tudja hogy a kapitalozmis nem fentarthato... Miert nem lep senki mielott osszeszakad a legvar? Gazdasagi valsagok... Mindig vannak ra utalo jelek miert nem elozik meg??? Ertekrend felcserelodes.../most zajlik egy ujjabb haz vasarlasa meheszeti celra beton alap blokktegla falazat sehol egy repedes viz villany bevezetve gaz az udvarba... 30 eves haz a teto nagyon jo. 400 negyszogoles konyhakertel... Tisztasagi festest igenyel es udvar rendezest zomebe. 300.000 ft... /200 fos telepulesen..../ egy hasznalt autot nem kapok az araert egy szamitogep tobbe kerul... /nem c.gos telepules.../ ez se fentarthato... En latom mas nem nagyon akarja latni... Tesz barki is barmi konkretat ez ugybe... /sokan megazdagodhatnanak aaz ilyen uzleteken megse teszik.../ hat ki tudja megmondani mi lessz par ev mulva hat egy langokba haboruba levo europaba ki tudta volna megmondani hogy mi lessz a vege... Hogy leigazas megszallas bekekotes uj szovetseg esetleg gyozelem barmelyik fe leszerol vagy barmi... Mindenki remenykedett es probalta a maximumot kihozni abnol amimkihozhato... Barmennyire is szeretnenk senki nem lat a jovobe...az en esetembe is az eladonak megerne megtartani de ugy gondolja hogy neki a 300 most fontosabb... Lehet jol jar lehet en is jol jarok lehet eggyikonk se lehet csak o lehet csak en jarok jol... Kitudja megmondani elorre... En is hiszek remenykedek o is hisz remenykedik ugyan azzal az uzlettel kapcsolatban... Nem vagyunk josok...

Ezt most nem értem hogy jön a II. vh-s magyar részvételhez. A jövőbe senki nem lát (tudtommal) ez igaz, de azért nyitott szemmel kell járni.
    Amúgy az ígyis úgyis SZU megszállás esetében sem mindegy, hogy egy porig rombolt ország, vagy épen megmaradt ipar, infrastruktúra hadsereg emberáloomány stb.

16. tindalos

tindalos Well-Known Member

P8 pletykáról valakinek valami infó?

17. Fennek

Fennek Well-Known Member

Öööö veszünk P-8 Poseidont a balatoni tengeralattjárók ellen?
    Milyen p8 pletyka?

18. jani22

jani22 Well-Known Member

Az első, F-22 pilótája nagyon a toppon volt, valószínűleg nagyon felkészült a földrajzi adottságokból és nem lehet kizárni a rep. gép kiváló tulajdonságait is tudta érvényesíteni. Feltételezem, hogy nem az első ott léte volt repülésügyileg. A hozzászólok is kiemelik a teljesítményét! :)

A Halál Völgye 1 különleges hely, jó volt látni, így messziről. Nem véletlen a neve meleg ügyileg, bár vannak szép pillanatok, amikor a sivatag kivirul.

(Nincs referencia keleti típusra, jelenleg Iván még nem repül ott. Nehogy elboruljon az agyad! :) :D)

tindalos likes this.
  19. molnibalage

Ez nagyon biztpol, ezért csak ide teszem ezt is.
    Itthon, igazi kvalitásokkal bíró politikus generáció vagy felelős vezetői réteg nem tudom, hogy mikor volt utoljára. Talán még egy szavazást meg is érne...

FilcTroll likes this.
  20. jani22

jani22 Well-Known Member

Tudom, hogy voltmár hasonló bejegyzés a htka.hu -n

Nem jöttek meg a gólyák a lakóhelyem körüli fészkekbe, talán még, talán.

Nem is tudom kik szponzorálják a az átvonulási környéket, de ezt is le kelleni tiltani ezeket is.

A gólyák más nem tudnak tenni, mint kihasználják az élettér lehetőségeit /a sarki csér többet tud, de az más téma/

https://index.hu/techtud/2019/03/05/tomegesen_meszaroljak_a_golyakat_libanon_felett/
    http://greenfo.hu/hirek/2019/03/06/tomeges-golya-meszarlas-libanon-egen

Az útvonal, tenger melletti szárazföld felett felmelegedő levegő adja.
    pl. fehér gólya

Sajnos, régen, a Hortobágy északi részén meg szerettem volna nézni több száz Fekete gólya /nem fehér gólya/

ottlétét a földön, de észre vettek /gondolom, hogy kaptam 1 b+ -et tőlük hangoskodásilag
    én ezt tényleg nem akartam/,

csodálatos látvány volt a levegőbe indulásuk és az az utáni körözésük.

Szegények. :( :)

mert, el kell, hogy mondjam, hogy nem tudták, hogy már indulni kéne, mert a Nap delelőre áll, és jó a levegő feláramlás.

Lehet, hogy az indítást köszönték, vagy a b+ -et.

Jó utat kívántam nekik. :)

:)

tindalos likes this.

Ezen oldal megosztása