Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Ig

Igen, nagyon haragszik Rogánra mert a saját házügyükben balfaszkodott a kormánykommunikácio, és úgy gondolja direkt volt, így Rogán exfeleségének földügyei nem voltak fókuszban. Meg Tiborcz gazdagodása is bassza a csőrét.

Összeszedett de sértett ember Tudna xart okozni a kormánynak. Lényegében megüzente ha Varga bukott bukjon Rogán is. Sztem félreérti Orbán működését. Ha vmire rá akarják szorítani, azt tartja, majd jóval később önként elengedi.
Egy kivétel van, ha nagyon rossz számok jönnek. Most ezért volt ilyen gyors a Fidesz a 2 lemondással.
Szerintem a mostani feleségének és családjának a földügyeire gondolsz.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 172
15 850
113
Ig

Igen, nagyon haragszik Rogánra mert a saját házügyükben balfaszkodott a kormánykommunikácio, és úgy gondolja direkt volt, így Rogán exfeleségének földügyei nem voltak fókuszban. Meg Tiborcz gazdagodása is bassza a csőrét.

Összeszedett de sértett ember Tudna xart okozni a kormánynak. Lényegében megüzente ha Varga bukott bukjon Rogán is. Sztem félreérti Orbán működését. Ha vmire rá akarják szorítani, azt tartja, majd jóval később önként elengedi.
Egy kivétel van, ha nagyon rossz számok jönnek. Most ezért volt ilyen gyors a Fidesz a 2 lemondással.

Viszont itt úgy tűnik Balog lehet az egész ügy elindítója, aki meg ugye a főnid házi lekésze volt.
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 654
7 164
113
Ig

Igen, nagyon haragszik Rogánra mert a saját házügyükben balfaszkodott a kormánykommunikácio, és úgy gondolja direkt volt, így Rogán exfeleségének földügyei nem voltak fókuszban. Meg Tiborcz gazdagodása is bassza a csőrét.

Összeszedett de sértett ember Tudna xart okozni a kormánynak. Lényegében megüzente ha Varga bukott bukjon Rogán is. Sztem félreérti Orbán működését. Ha vmire rá akarják szorítani, azt tartja, majd jóval később önként elengedi.
Egy kivétel van, ha nagyon rossz számok jönnek. Most ezért volt ilyen gyors a Fidesz a 2 lemondással.
Erdemes vegignezni!
Pont azt kifogasolja, hogy (direkt?) nem volt gyors kommunikacio, amivel kezelheto lett volna a helyzet. Rogan oket tobbszor megszivatta. Elmondta, h nem fog ellenzekre szavazni. Szerinte Rogan hibaja, h nem volt kommunikacio, igy is neki is mennie kell, ha mar 2 embert kiutott. Ami en teszem hozza: nehez lesz 4 honappal a valasztas elott.
Nezzetek meg, erdemes.
 
  • Tetszik
Reactions: tarzaan

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
Viszont itt úgy tűnik Balog lehet az egész ügy elindítója, aki meg ugye a főnid házi lekésze volt.
"Egy Novák Katalinhoz régóta közel álló forrás megerősítette ezt, hozzátéve, hogy amikor a botrány kitört, és mind Novák munkatársai, mind Orbán Viktor csapata magyarázatot kért Balogtól, akkor ő azzal védekezett, hogy ez nem az ő személyes döntése volt, hanem a református egyház vezetésében többen szerették volna elérni, hogy a családilag jó református kapcsolatokkal rendelkező K. Endre kegyelmet kapjon."

"Varga környezetéből többen is megerősítették, hogy az akkori igazságügyi miniszter valóban nem támogatta a kegyelmet, és hogy Novák Katalin ennek ellenére írta alá a kérvényt, Balog Zoltán lobbizásának a hatására.

Egy Vargához közel álló forrás szerint az államfő környezetében valószínűleg arra számítottak, hogy ez az ügy nem kerül nyilvánosságra, a kegyelmi ügyek ugyanis anonimak. Ehhez hasonló véleményt fogalmazott meg Varga Judit volt férje is egy vasárnapi interjújában."

 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Erdemes vegignezni!
Pont azt kifogasolja, hogy (direkt?) nem volt gyors kommunikacio, amivel kezelheto lett volna a helyzet. Rogan oket tobbszor megszivatta. Elmondta, h nem fog ellenzekre szavazni. Szerinte Rogan hibaja, h nem volt kommunikacio, igy is neki is mennie kell, ha mar 2 embert kiutott. Ami en teszem hozza: nehez lesz 4 honappal a valasztas elott.
Nezzetek meg, erdemes.

Én elvből nem nézem meg. Hont Andrással értek egyet, amikor kapott, akkor jó volt a FIDESZ, amikor veszített, elkezdett köpködni rá. Az ilyen ember gerinctelen. És most a volt feleségének is árt ezzel. Ahelyett, hogy segítene.
Szerintem ezt a FIDESZ-en belül kell rendezni, és nem kibeszélni, és kiszolgálni az ellenzéket. Ez a pali kiütötte magát. Az árulókat csak kihasználják, de nem kedvelik.
A másik: Én realista vagyok, mindig a tűznél ülők melegednek. Nemcsak nálunk, mindenhol. Ez egyetemes. Lehet nem szeretni, megpróbálni "széllel szemben", az emberi természetet nem lehet megváltoztatni. Egy társadalomban a hatalom egyenlőtlenül oszlik meg, ezt tudomásul kell venni.
Akik most hisztériáznak, sikoltoznak, azoknak az a baja, hogy nem ők ülnek legközelebb a tűzhöz. Azért még nekik is jut a "melegből", több mint az átlagembernek. És nehogy azt gondoljuk, hogy a "széles néptömegek" jóléte miatt perelnek. Hol van az európai szintű minimálbér és a nyugdíj? Én nem látom megvalósulni.
Az EU-ban is ez a helyzet: az erősebb kutya elve érvényesül. A többieknek egy választása van, a rossz alternatívák közül a kevésbé rosszat választani, a megmaradt szűk mozgástérben a legjobb pozícióra törekedni.
Persze! A FIDESZ-ben is vannak úgynevezett karrieristák, és ezért időnként nem árt a tisztogatás. A legjobb szituáció erre, egy választás elvesztése, akkor le lehet koptatni a csak érdekembereket. De ezzel az ellenzékkel nehéz lesz elveszíteni egy választást.
Én is azt szoktam mérlegelni az átlagemberek többségével együtt, melyik érában volt nekem jobb életem, és az szerint szavazok. Ez a meztelen igazság mindenféle értékek és lózungok nélkül. A bibliai tízparancsolatban hiszek, szerintem azok évezredek emberi értékei.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 604
25 939
113
"Egy Novák Katalinhoz régóta közel álló forrás megerősítette ezt, hozzátéve, hogy amikor a botrány kitört, és mind Novák munkatársai, mind Orbán Viktor csapata magyarázatot kért Balogtól, akkor ő azzal védekezett, hogy ez nem az ő személyes döntése volt, hanem a református egyház vezetésében többen szerették volna elérni, hogy a családilag jó református kapcsolatokkal rendelkező K. Endre kegyelmet kapjon."

"Varga környezetéből többen is megerősítették, hogy az akkori igazságügyi miniszter valóban nem támogatta a kegyelmet, és hogy Novák Katalin ennek ellenére írta alá a kérvényt, Balog Zoltán lobbizásának a hatására.

Egy Vargához közel álló forrás szerint az államfő környezetében valószínűleg arra számítottak, hogy ez az ügy nem kerül nyilvánosságra, a kegyelmi ügyek ugyanis anonimak. Ehhez hasonló véleményt fogalmazott meg Varga Judit volt férje is egy vasárnapi interjújában."

het-balog-varga-novak-240212.jpg


 

Jano64

Well-Known Member
2021. március 7.
346
2 016
93
Kicsit távolabbról szemlélve ez egy klasszikus titkosszolgálati eszközökkel szervezett akció, a választás időpontja előtt megfelelő időben indítva. Az akció nem sikerült, mert a Fidesz belső struktúrája lehetővé tesz olyan ellenlépéseket, amit más országok belső pártstruktúrája nem enged.
Abban az esetben, ha beigazolódik hogy Varga Judit nem támogatta a kérelmet, akkor a magánéletben gazdaságilag kárpótolva lesz, és ha vissza kíván térni megtalálják neki a megfelelő helyet.
Novák Katalint pedig hamarosan újra látjuk a civil szféra valamelyik területén.
A rendszer védekezett, ügy lezárva.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Mocsáridegen hír :rolleyes:
Az US védelmi minisztert vasárnap újból kórházba kellett szállitani, hólyagproblémák miatt.
(Kronen Zeitung)
Ki tudja, valóban mi baja lehet...
Azért az komoly, ha már ebben is kételkedik a zember.
Miért elképzelhetetlen, hogy hólyagproblémái vannak egy 70 éves embernek?
Ilyen nem fordulhat elő egy politikussal?
 

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 652
48 434
113
Kicsit távolabbról szemlélve ez egy klasszikus titkosszolgálati eszközökkel szervezett akció, a választás időpontja előtt megfelelő időben indítva. Az akció nem sikerült, mert a Fidesz belső struktúrája lehetővé tesz olyan ellenlépéseket, amit más országok belső pártstruktúrája nem enged.
Abban az esetben, ha beigazolódik hogy Varga Judit nem támogatta a kérelmet, akkor a magánéletben gazdaságilag kárpótolva lesz, és ha vissza kíván térni megtalálják neki a megfelelő helyet.
Novák Katalint pedig hamarosan újra látjuk a civil szféra valamelyik területén.
A rendszer védekezett, ügy lezárva.

Nekem egyből az osztrák politikusi buktatási ügyek jutottak eszembe. Azokról is úgy szól a fáma, hogy német titkosszolgálati akciók voltak.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 136
4 209
113
Titkosszolgálati figyelmeztetés, Kehi vizsgálat, avagy így működik a maffia kormány:


És persze a keresztény erkölcs, ahol az egyház ad utasítást, a pedofil mentegető felmentésére, tekintettel a jó kapcsolatokra:


De persze van az gyomor, ami mindent bevesz! Elég sok van ebből itt is.
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: megazez and Blitz97

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 267
37 175
113
B@szki, határozottan, egy jól felépített és strukturált vasárnapesti nagyinterjúban többször befenyíti Rogán Antalt! Mi folyik itt?? o_O

Hont András a sárga földbe taposta Magyar Pétert​


Kis magyar tragikomédia
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Azért az komoly, ha már ebben is kételkedik a zember.
Miért elképzelhetetlen, hogy hólyagproblémái vannak egy 70 éves embernek?
Ilyen nem fordulhat elő egy politikussal?

Ha jól értem onnan indult az egész konteó, hogy egy nemnato találkozót telibe qrtak ukrajnában, ahol több magas rangú nemnato személy is elhalálozott a hírek szerint és pont ekkor eltűnt 1 hétre az úriember, majd később is a kórházi ágyából "dolgozott".