Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
M

molnibalage

Guest
Hát ha egyszer nem tudok kérdést feltenni a "Járványok" topikban...?
Kérdezzem privátban?
..
Amúgy igen, idézze, és válaszoljon ott, hogy meglegyen a maga helyén.
(Az itteni 22215-ös hozzászólásomat meg áthúzhatná valaki a 39656-oshoz, ami a "mutánsokat gyűjtötte", s kvázi annak a folytatása lenne. Esetleg Te!?? :rolleyes:)
..
(Amúgy fellebbezési lehetőség van? Korábban kizártakat, majd visszaengedetteket kérdezem...???)
Köszönd magadnak.
 
  • Tetszik
Reactions: Kurfürst

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 825
30 438
113


Akkor most hogy?
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
dd0.png
Ahogy látom ezt beleégettem az agyadba. :D
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Látom eljátszanak eldiskurálnak egymással a gyerekek. :D Ne aggódjatok, életetek végéig maradhattok gyerekek, nem kötelező felnőtté válnotok ! :p
 
K

kamm

Guest
@Pogány ? Ez egy őrült, mégis mit vársz tőle ? :) @kamm szintén, ezek 0-24/7-ben itt lógnak egyfolytában.
Sot: online! Tudniillik otthonrol dolgozom mar vagy 2 eve. :cool:

Szerinted van családjuk ? :rolleyes: Egyet találhatsz ! ;)
Latatlanban is mondom, hogy nepesebb, mint a tied... :p

Kettő-öt őrült inkább. :D :D Skizofrénia a legnépesebb ország a földön. Mi az itt élők tudjuk, hogy már csak kis idő, amíg végre győzni fogunk a gyíkemberek ellen vívott háborúnkban. Soha ne becsüld alá a számunkat. :D
What.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Latatlanban is mondom, hogy nepesebb, mint a tied... :p
Ezért lógsz itt a fórumon 7/24-ben ????

Na ne röhögtess !!!! Nem ma jöttem le a falvédőről !!! :p:D:D

Egy gyereket lehet hogy megetetsz ezzel a hülyeséggel, de én már nagyon régen kinőttem a gyermekkort ! Te úgy nézem még a mai napig sem ! Lehet hogy sok ember megeszi a halandzsázásod itt a fórumon mint az ogreét, de én nem tartozom közéjük ! :)
 
K

kamm

Guest
Ezért lógsz itt a fórumon 7/24-ben ????

Na ne röhögtess !!!! Nem ma jöttem le a falvédőről !!! :p:D:D

Egy gyereket lehet hogy megetetsz ezzel a hülyeséggel, de én már nagyon régen kinőttem a gyermekkort ! Te úgy nézem még a mai napig sem ! Lehet hogy sok ember megeszi a halandzsázásod itt a fórumon mint az ogreét, de én nem tartozom közéjük ! :)
Hat, szemben veled, a tobbsegunkre igaz, hogy nekunk muszaj dolgoznunk a megelhetesunkert, erted - nem ugy mint nalad, hogy muttiek szuterenjeben nyomod harminchoz kozeledve. :p
FYI mar irtam, a WFH online munka elonye, hogy akarhany ablak lehet nyitva. Probald ki ezt a munka nevu dolgot, meg fogsz lepodni, hogy elmegy vele az ido...
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Hat, szemben veled, a tobbsegunkre igaz, hogy nekunk muszaj dolgoznunk a megelhetesunkert, erted - nem ugy mint nalad, hogy muttiek szuterenjeben nyomod harminchoz kozeledve. :p
FYI mar irtam, a WFH online munka elonye, hogy akarhany ablak lehet nyitva. Probald ki ezt a munka nevu dolgot, meg fogsz lepodni, hogy elmegy vele az ido...
Vedd elő Királyfi Jenő a varázsló tudásod, mert szeretnék újra 28 éves lenni ! :D:D Bár már akkor sem laktam az őseimnél, hanem külön, a saját magam ura voltam, de ezt az ilyen kitartott "mamahoteles playboyok" mint TE úgy sem értik. :D:D Azt meg elfelejtetted előadni, hogy nyugdíjas vagy, semmit nem dolgozol, azért lógsz itt egész nap, ugye ? :p Tovább NEM akarom boncolgatni a helyzeted emberbaráti okok miatt. De lenne mit... :p:D

Amúgy a te "munkádra" nem is lennék kíváncsi, én nem alkalmaználak semmire, mert amilyen a dumád olyan lehet a munkád is, ebben van egy kis gyakorlatom, megtanultam. :)

Na... álmodozzál csak nyugodtan tovább kiráyfi ! :D
 
  • Hűha
Reactions: kamm

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 207
67 091
113
Vedd elő Királyfi Jenő a varázsló tudásod, mert szeretnék újra 28 éves lenni ! :D:D Bár már akkor sem laktam az őseimnél, hanem külön, a saját magam ura voltam, de ezt az ilyen kitartott "mamahoteles playboyok" mint TE úgy sem értik. :D:D Azt meg elfelejtetted előadni, hogy nyugdíjas vagy, semmit nem dolgozol, azért lógsz itt egész nap, ugye ? :p Tovább NEM akarom boncolgatni a helyzeted emberbaráti okok miatt. De lenne mit... :p:D

Amúgy a te "munkádra" nem is lennék kíváncsi, én nem alkalmaználak semmire, mert amilyen a dumád olyan lehet a munkád is, ebben van egy kis gyakorlatom, megtanultam. :)

Na... álmodozzál csak nyugodtan tovább kiráyfi ! :D
Te végülis melyik pszichiátriáról írogatsz?
 

Lator

Well-Known Member
2017. március 7.
2 454
10 551
113
Nem tudom hova írjak erröl a témáról, hát itt teszem fel a kérdésem:szerintetek a bushcraft nak mennyire van létjogosultsága a hadseregben?
Csak mert volt egy beszélgetésem egy nem katonával, aki azt mondta hogy ez minden hadseregben kötelezö tananyag kéne legyen és hogy milyen hasznos a terepen.

Szerintem a bushcraft jó és hasznos,szeretk youtoube videokat nézni, mikor kimegyek túrázni imádok egy fasza kis menedéket építeni, de egy harcfeladatot végrehajtó rajnál, szakasznál, századnál egyáltalán nem prioritás, söt a végrehajtás rovására mehet. Felhoztam az ellenérveimet, az idöigényt, a diszkréció teljes hiányát, ezekböl fakadóan szerintem a haszna elég korlátozott.
 
Status
Not open for further replies.