Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Mark1993

Well-Known Member
2010. augusztus 23.
4 723
14 535
113
Na ez durva.
Nem az, hogy feltűntél a NAFO-soknak, hanem az, hogy 1. kvázi listáznak nyilatkozókat 2. Respergert és Somkutit is...az előbbi különösen érdekes, mert nem civil.... Ha ezzel az idehaza tevékenykedő ukránok nem léptek át egy határt a szolgálatoknál, akkor nem tudom mi van....

Egyébként a nyelvezet, meg a szmájlik végtelen használata emlékeztet miki bácsira itt, a fórumon. Mondjuk ő még senkit nem hívott itt pufajkásnak (úgy tudom, a vatnyik végülis ezt jelenti).


Ezt A "szakértő" megmondja oldalt a Lemil - Tiboru csoport csinálja, egymás között előszeretettel lobogtatják az írásaikat egymás között, ők meg nem csak abban utaznak ...
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 753
28 600
113
Ezt A "szakértő" megmondja oldalt a Lemil - Tiboru csoport csinálja, egymás között előszeretettel lobogtatják az írásaikat egymás között, ők meg nem csak abban utaznak ...
Haverom már olyat is mondott, hogy stílus alapján egy életunt dk-s nyugger tolhatja az oldalt két párizsi közt :D De akkor csak a szokásos group of fucking retards
Nyugger csalodtam benned, semmi borospince feeling, sehol egy sorosdoboz, palinkas uveg...
Pedig majdnem valamelyik újbudai kocsmából jelentkeztem be, mert annyira hívtak a haverok :D Egyúttal plusz infó, hogy holnap reggel is leszek adásban
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
10 543
32 032
113
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 190
29 208
113
Haverom már olyat is mondott, hogy stílus alapján egy életunt dk-s nyugger tolhatja az oldalt két párizsi közt :D De akkor csak a szokásos group of fucking retards

Pedig majdnem valamelyik újbudai kocsmából jelentkeztem be, mert annyira hívtak a haverok :D Egyúttal plusz infó, hogy holnap reggel is leszek adásban
Jah, hát Tiboru-n már egy idő óta érződik, h ő nem azért utálja a rendszert, mert olyan rossz, hanem mert meg van sértve, hogy nem kérik ki az ő véleményét.
De azért nem gondoltam volna, h ennyire szektává válik a kis közössége. Még a konteó blogot olvasgattam anno.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Egyébként a nyelvezet, meg a szmájlik végtelen használata emlékeztet miki bácsira itt, a fórumon. Mondjuk ő még senkit nem hívott itt pufajkásnak (úgy tudom, a vatnyik végülis ezt jelenti).
Felkerültél a radarra látnak ! Hallanak ! Van akinek tetszik van akinek nem amit csinálsz ! Közszereplő lettél aranyapám annak minden előnyével és hátrányával . Tűrni vagy köteles a hülyéket is meg a kritikájukat is ! LOL
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 019
38 351
113
Mi a fasz az avatáros megint.
OFF
A képemre gondolsz?
Ő Lalu, az egykori tevém. Egyszer 3 napig tevegeltem a sivatagban. Az első nap végére rájöttem hogy hülye ötlet befizetni erre a hosszú túrára, mert totál kikészített ez a dög! Állandóan hátra hajolt és belém törölte taknyát-nyálát. Kb. sosem akart arra menni amerre kellett volna - nem győztem rugdosni, mert kb csak abból értet. A teve nem egy okos állat - az biztos! Nap végére meg úgy tudtam csak járni mint egy körző. Sajnos a sivatagból nem tudsz csak úgy visszajönni, szóval végig kellett csinálni. Az éjszakai ég nagyon szép a sivatagban csak k. hideg van - a földön aludtunk egy takarón hálózsákban...
Be értünk egy sárkunyhós faluba, egyből egy csupor vizet hoztak, ahogy sivatagi népeknél szokás. A gond az volt, hogy láttam hogy abból a kis medencéből merték, amiből az előbb még a tevék ittak. Mivel nagyon bunkó dolog lett volna nem elfogadni (alán el is ástak volna érte egy bűne mögé :p) így ittunk belőle. Több heti non-stop hasmenés után már mindegy volt - azért túléltük... :)
(Ez most nem vicc: tényleg voltam ilyen túrán...)
ON
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 559
79 713
113
OFF
A képemre gondolsz?
Ő Lalu, az egykori tevém. Egyszer 3 napig tevegeltem a sivatagban. Az első nap végére rájöttem hogy hülye ötlet befizetni erre a hosszú túrára, mert totál kikészített ez a dög! Állandóan hátra hajolt és belém törölte taknyát-nyálát. Kb. sosem akart arra menni amerre kellett volna - nem győztem rugdosni, mert kb csak abból értet. A teve nem egy okos állat - az biztos! Nap végére meg úgy tudtam csak járni mint egy körző. Sajnos a sivatagból nem tudsz csak úgy visszajönni, szóval végig kellett csinálni. Az éjszakai ég nagyon szép a sivatagban csak k. hideg van - a földön aludtunk egy takarón hálózsákban...
Be értünk egy sárkunyhós faluba, egyből egy csupor vizet hoztak, ahogy sivatagi népeknél szokás. A gond az volt, hogy láttam hogy abból a kis medencéből merték, amiből az előbb még a tevék ittak. Mivel nagyon bunkó dolog lett volna nem elfogadni (alán el is ástak volna érte egy bűne mögé :p) így ittunk belőle. Több heti non-stop hasmenés után már mindegy volt - azért túléltük... :)
(Ez most nem vicc: tényleg voltam ilyen túrán...)
ON
Most dicsekszel vagy panaszkodsz? ;)
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 493
8 254
113
OFF
A képemre gondolsz?
Ő Lalu, az egykori tevém. Egyszer 3 napig tevegeltem a sivatagban. Az első nap végére rájöttem hogy hülye ötlet befizetni erre a hosszú túrára, mert totál kikészített ez a dög! Állandóan hátra hajolt és belém törölte taknyát-nyálát. Kb. sosem akart arra menni amerre kellett volna - nem győztem rugdosni, mert kb csak abból értet. A teve nem egy okos állat - az biztos! Nap végére meg úgy tudtam csak járni mint egy körző. Sajnos a sivatagból nem tudsz csak úgy visszajönni, szóval végig kellett csinálni. Az éjszakai ég nagyon szép a sivatagban csak k. hideg van - a földön aludtunk egy takarón hálózsákban...
Be értünk egy sárkunyhós faluba, egyből egy csupor vizet hoztak, ahogy sivatagi népeknél szokás. A gond az volt, hogy láttam hogy abból a kis medencéből merték, amiből az előbb még a tevék ittak. Mivel nagyon bunkó dolog lett volna nem elfogadni (alán el is ástak volna érte egy bűne mögé :p) így ittunk belőle. Több heti non-stop hasmenés után már mindegy volt - azért túléltük... :)
(Ez most nem vicc: tényleg voltam ilyen túrán...)
ON
Ez nagyon jooooo :cool: :p
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 190
29 208
113
Szó szerinti fordításban a mirotvorec az béketeremtőt jelent (Peacemaker), de a békefenntartókra is használják lásd a karabahi orosz békefenntartó misszió. Az egész ukrán Mirotvorec honlap meg amúgy kb egy ilyen frusztráltsági lista, ahol felsorolják azokat a híresebb személyeket, akik bármilyen olyat nyilatkoztak, ami potenciálisan negatívan mutatja be Ukrajnát. Lásd az öreg Kissinger, aki azt merte mondani, hogy lehet a békéhez egy-két területet fel kéne adni
Azért tegyük hozzá, néhányan a listáról elhaláloztak, és nem végelgyengülésben vagy rákban.
Pl D. Dugina, vagy O. Buzina ukrán újságíró, akit napokkal azután lőttek szitává, h a Mirotvorecre felkerült a címe. Vagy a korrupcióellenes csaj, akit savval öntöttek le, és egy sor műtét meg egy hónap után halt bele a sérüléseibe.
 

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
1 442
5 182
113
Ma csak igy telefonrol. Kis index anyazas, bar ez nem is annyira Index, mint Business Insider. Szoval mai cikk: Oroszország...

OK, Oroszorszag epp a csod fele.tart, es mindenki menekul, amihez nekem nincs hozzafuzni valom, de: ha csak az ertelmiseg, aki mellesleg vagyonos (!?l) menekul el, akkor hogy a feszkesben jelentkezik ez az IPARI munkaero hianyaban? Most vagy az orosz ipar csak felsofoku vegzettseggel alkalmaz sormelost, vagy a sormelosok kedvenc hobbija az egyetem. Ráadásul ezek az emberek meg meg is gazdagodtak a munkajukbol. ;) Na a többi ellentmondas felfedezeset a publikumra bízom.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 973
87 502
113
Na úgy tűnik valakiknek a bögyébe kerültem és a vatnyikok vatnyika lettem olimpiai bajnok szinten :D
Szard le!
"S hogy mit kaptak cserébe? Egy szép hivatkozást. Idézem: „Gulyos Márton (sic!) politikai aktivista szerint, ha egy tagállam a felszínen demokráciának tűnik, melyben például vannak általános választások, attól még a gyakorlatban lehet elnyomó rezsim.” Jól látják, igen: Gulyás Márton belerúgott a kedvükért kettőt a hazájába, ők meg a nevére sem tudtak ráguglizni cserébe. Mert ennyit ér, ennyire fontos a külföldnek Magyarország."

 

Irsai Olivér

Well-Known Member
2019. június 7.
1 753
5 893
113
Azt hittem Veled lehet értelmesen diskurálni a világ nagy dolgairól

Ezen a részen hangosan felnyerítettem.

Azért az elég nyílvánvaló kell legyen neked is, hogy egy olyan trolllal diskurálasz, aki ugyan tartalmat is hoz, de attól még marad az, ami: egy agent provocateur.

Megvan az ilyenek helye is a Nap alatt, csak nem kell őket etetni. Sem képletesen, sem szó szerint.