[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Azért nem eszköztelen Putyin. Ha az usa csapást mér, kibújhat egy gomba a szíriai usa bázison. Ettől még nem törne ki a ww3, de tán a kardcsörtetők elgondolkodnának, hogy manhattan is lehetett volna. Lenne hiszti, de célt érne. Sajna ez most nem az oroszokon múlik, nincs hova visszakozni.
Persze,hogy nem az és ehhez még csak atom sem kell. Balga gyermeki gondolat az,hogy számít a szíriai kontingens létszáma eszközei a mai hadviselésben.
Mi az ami kiüti a biztosítékot igazán? A civilek halála.Vannak civilek azokon az úszó koporsókon amikről indítanak?Nincsenek.Ennyi.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
DagwT7MWsAUSfX6.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Premortem

Well-Known Member
2017. november 9.
442
680
93
Akkor mégis Putyin a kisebbik rossz?
Hillary szerinted elhozta volna a békét?
Az EU jelenleg erkölcsi értékek mentén politizál, és egy jobb világ köszöntene ránk, ha az euroatlanti törekvések célt érnének, beleértve a közel-kelet jövőjét, azok alapján amit eddig láttunk? Kérlek add jelét, hogy mint magánember, azonosulni tudsz ezekkel a gondolatokkal. Ez nem egy közvéleményt befolyásoló fórum, lehet lazábban beszélgetni.


Nem én küldöm a szép, új, okos rakétákat hanem Trump, akit nem én ünnepeltem békehozóként. Én előre szóltam, hogy veszélyes a pali de nem hittek nekem, hát most tessék.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Na végre vannak képek az Irániak által használt hangárról a T4-en,az Izraeli támadás után.
Dac4x8RXkAA7b33.jpg
Dac4wmVX4AAxU0P.jpg
Dac4xRrWAAA83mg.jpg

Dac4v2aXkAArlWT.jpg
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 827
47 215
113
Jó, kivonulnak Szíriából. És utána? Hova fognak kivonulni Oroszországból? Igenis vissza kell lőni, még akár atommal is: nincs tovább hova visszavonulni, immáron vissza kell lőni a következményektől függetlenül. Sajnos.
Szerintem nem. Az idő nekik dolgozik, ahogy amúgy az is ha az US túlvállalja magát, és terjeszkedik a végtelenbe és tovább. Atommal lövöldözni nem jó. Visszavonulni és arcot veszteni kevesebb kockázattal jár, az US-nek meg ha tolja ezt az arroganciát és erőszakos terjeszkedést tovább, 20 év múlva egyszerre fog nekimenni Kína, a Britek nélküli Eu, meg Oroszország. Csak ahhoz az kell, hogy egy héten belül ne nullázza ki magát a jelenleg ismert civilizáció.

Én azt látom, hogy a konfliktust kieszközölni jelenleg csak az USA-nak lehet érdeke, mert az idő ellenük ketyeg.
 

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 696
9 604
113

Szaud Arábia a legmodernebb jenki fegyvereket használva egy szedett vedett csapat ellen semmire nem megy. A szírek meg évek óta háborúznak már. Szaúd-Arábia kb olyan lehet az USA-nak, mint Mussolini Olaszországa volt a Harmadik Birodalomnak (csak szaud-arábia valószínűleg még undorítóbb diktatúra az egykori olasznál). Nekiugrik mindenkinek,aztán a nagy testvér meg mehet oda kihúzni a szarból.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
Fogadjunk, nem tudjátok lelövöldözni az öreg Tomahawkokat. Az amerikai hajókat meg nem meritek. (Mondjuk mindnyájunk túlélése érdekében jól is teszitek.)
Szerintem meg mindannyiunk érdekében nem kellene háborút indítani egy olyan bizonyíték alapján aminek a hitelessége eléggé megkérdőjelezhető.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Szeretnénk látni végre a 70 fő temetését. Személyi okmányait. Sírját. Boncolási jegyzőkönvüket. Stb.
Az új Marvel hős a Nuszrás fehér sisakos lesz.
Andy Vajna amatőr filmes ezekhez a fehér sisakosokhoz képest.
'toxic chemicals" .. Anyjuk picsáját! Hát nincs neve?