[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
612
1 572
93
"Szép a színe", "csúnya a színe", "rusnya a torony", stb. :mad:
Komolyan, mintha egy csajokból álló libacsapatot hallanék beszélgetni, betévedve egy autószalonba.

Majd amikor a Híúzok összeállnak a Leókkal, és meglesz a teljes darabszám mindkét járműből, irgalmatlanul tiszteletet parancsoló lesz a tűzerő, és a modern technológia szempontjából is!
A háttérből meg a PzH2000-sek támogatják őket.
 
H

Hummen23

Guest
Pontosan tudod kriss mennyire vártam ezt a dögöt és ne legyek hálátlan hidd el örülök is neki nagyon! A véleményem ami az én szubjektív véleményem, hogy a torony nekem nem tetszik, de ennyi! Végre itt van és ez a lényeg! A festés amúgy szép!
Ha a szubjektív véleménynél tartunk, szerintem az egész fizimiskája tekintélyt parancsoló és félelmetes. Nagyon masszív dög lett belőle, és a képességeit teljes mértékben kiaknázva, elképzelni sem tudom mit tudhatnak vele művelni a katonáink, ha egyszer teljesen feláll a digitalizált harcvezetési rendszer a honvédségnél.

Sok sikert hozzá a rajta szolgáló katonáknak, és kívánom soha ne kelljen harcban használni.
Mindenkinek gratulálok, akinek valamilyen köze van hozzá!
Igazi mérföldkő ez a magyar katonai történelemben.
 

kaktusz

Well-Known Member
2010. december 7.
2 399
8 657
113
Ha a szubjektív véleménynél tartunk, szerintem az egész fizimiskája tekintélyt parancsoló és félelmetes. Nagyon masszív dög lett belőle, és a képességeit teljes mértékben kiaknázva, elképzelni sem tudom mit tudhatnak vele művelni a katonáink, ha egyszer teljesen feláll a digitalizált harcvezetési rendszer a honvédségnél.

Sok sikert hozzá a rajta szolgáló katonáknak, és kívánom soha ne kelljen harcban használni.
Mindenkinek gratulálok, akinek valamilyen köze van hozzá!
Igazi mérföldkő ez a magyar katonai történelemben.
Én is pontosan így látom! Erőt sugárzó, dögös lett! Ha olyan jól fog működni mint ahogy kinéz, nem lesz gond! :hadonaszos:
Mondjuk a távirányitott torony jó magasan van, de ha azt lövik az a legkisebb baj.
 

Bubu bocs

Well-Known Member
2021. január 6.
3 761
15 707
113

beat

Well-Known Member
2012. január 25.
1 069
2 577
113
Ha a szubjektív véleménynél tartunk, szerintem az egész fizimiskája tekintélyt parancsoló és félelmetes. Nagyon masszív dög lett belőle, és a képességeit teljes mértékben kiaknázva, elképzelni sem tudom mit tudhatnak vele művelni a katonáink, ha egyszer teljesen feláll a digitalizált harcvezetési rendszer a honvédségnél.

Sok sikert hozzá a rajta szolgáló katonáknak, és kívánom soha ne kelljen harcban használni.
Mindenkinek gratulálok, akinek valamilyen köze van hozzá!
Igazi mérföldkő ez a magyar katonai történelemben.
Csatlakozom.
A korábbi verziókon látszott, hogy kísérleti darabok, és most itt áll előttünk egy ízig-vérig harci jármű.
A többi "már csak" a Honvédségen múlik: karbantartás, harckész állapot biztosítása, elegendő jól képzett kezelő és javító személyzet.
Örülök, de igazán nyugodt akkor leszek, ha a 218-ik példány is bevethető állapotba került minden fegyverzetével együtt.