[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

K

kamm

Guest
az hiányzik még
Hat, a másik opciod meg 2028 körül leghamarabb további 2A7HUknkezdenek majd erkezni, máskülönben meg marad a letolt gatya. Röviden, lehet orrot huzva leszolni, meg lekezelni, de elég röhejes akkor, amikor az alternatíva 44 darab hk a következő 6-8 évre...
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 142
113
Na mégis:
IMG-20221016-105212-1.jpg

IMG-20221016-104953-1.jpg
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 818
122 829
113
Nem igazán! :rolleyes:
Már korábban is volt itt szó róla, hogy rozsdásan kapjuk a vadiúj lánctalpakat.
Ígyhát hoztam rá bizonyítékot, hogy nem rozsdás.
De ha megnézed az első képet, ott nem a lánc van a fókuszban hanem a kipufogó rendszer.
De amúgy az konkrétan hullórozsda. Megy 20 centit földúton és nem lesz rajt.
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 142
113
De amúgy az konkrétan hullórozsda. Megy 20 centit földúton és nem lesz rajt.
Mondom, hogy festék! (Illetve szerintem valami konzerváló anyag) Én is meg voltam lepődve. A rozsdának más a textúrája. Ez csillogó bevonatként van rajta, és egyenletesen felhordva.
Nekem a rozsdával sem lenne bajom.
Tudom, hogy milyen rohadt gyorsan meg tud telepedni mindenhol.
Múltkor, a vadiúj féktárcsám 2-3 nap állás után egymerő rozsda volt.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 818
122 829
113
Mondom, hogy festék! (Illetve szerintem valami konzerváló anyag) Én is meg voltam lepődve. A rozsdának más a textúrája. Ez csillogó bevonatként van rajta, és egyenletesen felhordva.
Nekem a rozsdával sem lenne bajom.
Tudom, hogy milyen rohadt gyorsan meg tud telepedni mindenhol.
Múltkor, a vadiúj féktárcsám 2-3 nap állás után egymerő rozsda volt.
Hidd el nekem, hogy az rozsda. Láttam milyen gyorsan lejön róla pont ugyan ennek a gépnek ugyan ennek a láncáról
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 040
18 719
113
Ez valami fura perverzió amiért a lánctalpakat fényképezed?

Rengeteg olyan fotó került fel a netre, itt is, amit egy makettező hobbival rendelkező ember remekül tud használni, ha el akarja készíteni a jármű makettjét. Mert sok mindent csak közelről lehetne kivenni, aki élőben ott van, egyébként távoli fotókról nem. Most itt felkerült egy rakás kép, jobbnál, jobbak. Na, a külföldi hírszerzők is örömködhetnek, ha még nem tudtak sok apró részletet a Lynxről, itt sok mindent megtudhattak most. Ezekből a fotókból pláne. Talán meg is akartuk mutatni, "lássátok mink van, nekünk ne merjetek jönni, mert beverjük az orrotokat, :)" elgondolás jegyében.
 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 184
36 861
113
H

Hummen23

Guest
Milyen további típusokra lehet vajon szükségünk?
  • ifv ✅
  • parancsnoki ✅
  • önjáró aknavető ✅
  • sebesült szállító ✅
Mi az, amit ezen felül nem tudunk elképzelni?
  • műszaki jármű - ott van a büffel és a wisent 2
  • dedikált páncéltörő - minden ifv kap spike-ot
  • skyranger - nincs ebben a megrendelésben
  • lynx 120?
  • aknatelepítő?
Szerintetek?
 
  • Tetszik
Reactions: Catles and honved