Magyar Néphadsereg

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
6 224
6 563
113
Szombathely, egykori füves repülőtér és a Savaria dandár gyakorlótere. Ma ipari park lett. Épül egy új gyártócsarnok, a kép felső részén jól kivehető az egykori korszerű laktanya, ami ma luxusbörtön. Inkább érdekesség ez is ma már.

• Tetszik
Reactions: Pogány and alfa74

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
6 224
6 563
113
Egyetértünk abban, hogy jobb lenne ha nem kellett volna megszületnie...
... ennyi ökörséget rég hordtak össze egyetlen cikkben.

Nem egy szakmai írás, bár sok adatot tartalmaz, de teljesen elfogult a T-55 mellet, ez tény. A többi tartalom elég valós, szerintem, mert a lényege, hogy mindent kidobtunk, az sajnos valóság.

• Tetszik
Reactions: tonyo and Pogány

Flexus

Well-Known Member
2018. március 16.
285
571
93
Nem egy szakmai írás, bár sok adatot tartalmaz, de teljesen elfogult a T-55 mellet, ez tény. A többi tartalom elég valós, szerintem, mert a lényege, hogy mindent kidobtunk, az sajnos valóság.
Van egy tippem, hogy ki irta...t55...vagy valaki sokat olvasta.

• Tetszik
Reactions: honved

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
6 224
6 563
113

Tegin

Well-Known Member
2020. június 2.
248
696
93
Szerintem meg tiszteljük meg a szerzőt azzal, hogy megvesszük. Eszméletlen sok munka van benne.
Azért csak óvatosan. Könyvnek nem nevezném, inkább jegyzet, sok táblázattal. A nyers adatok semmilyen szinten nincsenek érdemben feldolgozva, és van egy csomó töltelékoldal (pl egy-egy oldalban az összes akkor használt harcjármű felületes leírása)