A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 799
113
Az kezd ciki lenni, hogy itt állunk egy háború küszöbén és majdnem minden megrendelt haditechnikai eszköz érkezése késik, van amelyik egy egész évet, az oroszok lehet, hogy pár hónap alatt lerendezik az ukrikat, aztán majd ott állnak a határon, de talán jobb is, hogy nem jön a cucc idejében, mert a végén még háborúban állnánk az oroszokkal.
Max az Etelközi magyar határt érik el 5 hónap múlva. :D
 
  • Tetszik
Reactions: honved and Aladeen

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 134
4 203
113
Alap matek műveleteket nem magyarázok el!
A Zrínyi meghirdetésekor 311forint volt az €, 293 forint volt a $! Az elmúlt hónapokban ez felkúszott nagyjából 450 forint közelébe.
A szállításokért meg nem fizethetsz akkor, amikor éppen jó az árfolyam!
Szakadjunk el kicsit a propagandától!
 
  • Tetszik
Reactions: kelepisti

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 134
4 203
113
Dollár :
Tehát 449,95 volt a maximum!
Euro:
Tehát 434,110 volt a maximum!


Az elmúlt hónapokban ez felkúszott nagyjából 450 forint közelébe.
Ez továbbra is tény, nem lehet meg nem történtté tenni, még abszurdisztánban sem!
A maximum értékek még nincsenek 1 hónaposak sem!
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Dollár :
Tehát 449,95 volt a maximum!
Euro:
Tehát 434,110 volt a maximum!



Ez továbbra is tény, nem lehet meg nem történtté tenni, még abszurdisztánban sem!
A maximum értékek még nincsenek 1 hónaposak sem!
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 134
4 203
113
Ezzel most mit akarsz? Azt bizonyítani, hogy nem érdekelnek a tények???
Mondjuk én ezt eddig is tudtam!
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Na én meg hülyeséget írtam belekeveredtem az évekbe az első 46-nak 22 végéig meg kellett volna érkezni vagyis 1 évet késünk.
Mindenesetre a gyár tervezett kapacitása majdnem duplája annak, amire a magyar megrendelés 2029-ig (szerződésben vállalt) való leszállításához szükséges. Tehát ha az elején van is csúszás a szállításban, ez nagyjából semmit nem befolyásol.
Az idei 10db leszállítása pedig megengedi a velük való munka, kiképzés megkezdését.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 951
123 548
113
Mindenesetre a gyár tervezett kapacitása majdnem duplája annak, amire a magyar megrendelés 2029-ig (szerződésben vállalt) való leszállításához szükséges. Tehát ha az elején van is csúszás a szállításban, ez nagyjából semmit nem befolyásol.
Az idei 10db leszállítása pedig megengedi a velük való munka, kiképzés megkezdését.
Erőltess már magadra egy kis realitásérzetet kérlek..
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Ezzel most mit akarsz? Azt bizonyítani, hogy nem érdekelnek a tények???
Mondjuk én ezt eddig is tudtam!
Az is tény, hogy az elefánt vemhességi ideje 22 hónap. Csak hatásvadász irreleváns információ.
Meg az is tény zsoltikám, hogy folyamatosan legalabb 2 accuntot üzemeltetsz. Csak azt nem értem, hogy miért kellett az előzőt beszántani.
Stratégiai éberség?
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 525
93 799
113
Alap matek műveleteket nem magyarázok el!
A Zrínyi meghirdetésekor 311forint volt az €, 293 forint volt a $! Az elmúlt hónapokban ez felkúszott nagyjából 450 forint közelébe.
A szállításokért meg nem fizethetsz akkor, amikor éppen jó az árfolyam!
Szakadjunk el kicsit a propagandától!
Akkor miért egy nem létező 450-es árfolyammal számokat? 2015-ben 0.84 mrd euró volt a honvédelmi büdzsé, jövőre 3,55 mrd euró lesz. Több mint négyszeres növekedés és ebben benne van a forintárfolyam negatív hatása.Ugyanis forintban több mint hatszoros lenne az emelkedés.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 134
4 203
113
Az is tény, hogy az elefánt vemhességi ideje 22 hónap. Csak hatásvadász irreleváns információ.
Meg az is tény zsoltikám, hogy folyamatosan legalabb 2 accuntot üzemeltetsz. Csak azt nem értem, hogy miért kellett az előzőt beszántani.
Stratégiai éberség?
Nincs időm a baromságaidra!
Szerintem fejezd be az offolást!