Civil repüléssel kapcsolatos témák

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T.Tom

Well-Known Member
2016. november 6.
364
1 702
93
Szerintem is gondok vannak a számokkal a cikkben. :)

Ha az eredeti felszállás szám lenne, akkor 36,6 óra volna egy járat időtartama /valahol vesztegelt a levegőben :D /, ha 27500, akkor 3,7 óra.

Ez utóbbit is sokallom, mivel a Wiki szerint a Tu-154M hatótávolsága 3900 km és ha ezt elosztom a javított járati időtartammal /3,7 óra/,

akkor felszállással-leszállással az átlagsebesség 1045 km/óra. Jajj. :D

Valószínűleg egy idő után csak teherszállításra használták, mivel a cikk szerinti elszállított 160 ezer utast feltételezve, az eredeti járatszámmal 217 fő volna az 1 járatra eső /Wiki szerint a befogadóképesség 114-180 fő/, míg a módosítottal 21,7 fő/járat.
Az eredeti cikk másról szól, mint a fentebbi idézet, ott tényleg külön írja a repült órákat, és azt, hogy egyébként hány járatot teljesített a légitársaságnál
Azt írja, hogy csak az Alrosa légitársaság szolgálatában 737 járaton repült.(nem felszállás)
ennek megfelelően.
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 250
113
Az eredeti cikk másról szól, mint a fentebbi idézet, ott tényleg külön írja a repült órákat, és azt, hogy egyébként hány járatot teljesített a légitársaságnál

ennek megfelelően.
737 járati útvonalon? Mert ez teljesen más adat!
Na jó meg van ez nagyon kavarva.

Megjegyezném, hogy én repültem utasként Tu-154B gépen, nagyon tetszett, de belekeveredtünk egy légörvénybe és a gép háromszor ejtett, felkapta az orrát, az utaskísérők szánkáztak a kajás konténerekkel, sikoltozás volt rendesen a fedélzeten. Én odabújtam a feleségemhez és mondtam, hogy a 3 hajtómű rendben duruzsol. :)
 

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
6 663
27 831
113
Azt írja, hogy csak az Alrosa légitársaság szolgálatában 737 járaton repült.(nem felszállás)
Igen, elnézést én néztem félre a рейс szó jelentését, ebben a kontextusban inkább útvonalat/járatot jelent nem magát a repülést.
 
T

Törölt tag 1586

Guest
Egyre rosszabbul néz ki a helyzet a Boeingnél...
- 130 ezeből 30 ezer dolgozót küldenek el
- már 787 ből is 50 eladatlan gép áll az udvaron
- ez év végére a globális légiforgalom a 2019 évi hasonló szint 30-35% át éri csak el és minimum három év kell a kilábaláshoz
- a 737 Max továbbra is földön marad és a 777X is tovább késik
- Cash állomány ugyan növekedett $5.08 milliárdra a korábbi $2.89 milliárdról viszont közben a cég hitelállománya a $61 milliárdra nőtt a korábbi $19.2 milliárdról.
https://www.reuters.com/article/boe...-slumps-on-737-max-covid-crises-idUSKBN27D1SW
 
M

molnibalage

Guest

Egyre rosszabbul néz ki a helyzet a Boeingnél...
- 130 ezeből 30 ezer dolgozót küldenek el
- már 787 ből is 50 eladatlan gép áll az udvaron
- ez év végére a globális légiforgalom a 2019 évi hasonló szint 30-35% át éri csak el és minimum három év kell a kilábaláshoz
- a 737 Max továbbra is földön marad és a 777X is tovább késik
- Cash állomány ugyan növekedett $5.08 milliárdra a korábbi $2.89 milliárdról viszont közben a cég hitelállománya a $61 milliárdra nőtt a korábbi $19.2 milliárdról.
https://www.reuters.com/article/boe...-slumps-on-737-max-covid-crises-idUSKBN27D1SW

Az elképzelhetetlen vajon megtörténik? Vagy a szabadpiacon megmentik majd állam pénzen és állami rész vagy többség tulajdon lesz a végén?
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and jani22
T

Törölt tag 1586

Guest
Az elképzelhetetlen vajon megtörténik? Vagy a szabadpiacon megmentik majd állam pénzen és állami rész vagy többség tulajdon lesz a végén?
én 99% ig biztos vagyok benne hogy megmentik.
Múltkor olvastam egy statisztikát hogy az USA teljes éves exportja cca.$1600 milliárd
- ebből a kereskedelmi repülőgépek expotja (ami 99% ban Boeing) pedig $130 milliárd

Magyarán a Boeing egymaga az USA teljes éves exportjának a 8% át adja.
Szerintem a Boeing már túl nagy, túl fontos ahhoz hogy hagyják elsüllyedni.
 

Ooorky

Well-Known Member
2016. szeptember 1.
9 779
44 961
113
én 99% ig biztos vagyok benne hogy megmentik.
Múltkor olvastam egy statisztikát hogy az USA teljes éves exportja cca.$1600 milliárd
- ebből a kereskedelmi repülőgépek expotja (ami 99% ban Boeing) pedig $130 milliárd

Magyarán a Boeing egymaga az USA teljes éves exportjának a 8% át adja.
Szerintem a Boeing már túl nagy, túl fontos ahhoz hogy hagyják elsüllyedni.

Eddig is öntötték bele pénzt, miközben korlátozták a konkurenciát meg nem engedett állami támogatásra hivatkozva.
Musk cégei is bújtatott állami pénzekből élnek, szal meg fogják oldani.
 

BJani

Well-Known Member
2020. január 28.
1 395
3 632
113
Kis találós kérdés:
Ki tud felsorolni több elkövetett hibát ebben a videóban? :D

- iránytartás hibája a pályán (első hiba)
- hibás korrekció
- ez után a következő reakciót még megértem, azaz hogy beszúrta a gázt, de mikor jobbra elhagyta a pályát le kellett volna kapnia, akkor már látszott, hogy ez nem lesz jó... Tán még meg is tudott volna állni a hangárig...

(sajnos a lábát nem látni, mit csinál vele, de gyanítom azzal sem mindent csinált jól... a hangár előtt mindenesetre érdekesen csűrt, nyilván már reflexből)
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 771
7 008
113
Kis találós kérdés:
Ki tud felsorolni több elkövetett hibát ebben a videóban? :D


Uh. Nézni is rossz.
- Eleve túl gyorsan érkezik, hallatszik a kerekeken is.
- Nem is tudja tartani az irányt, kisodródik balra.
- Elkezd pánikolni és rájön, hogy nem vette le a gázt.
- Beszűkült tudattal nem emlékszik merre kell mozgatni a gombot, és levétel helyett ráadja a gázt.
- Közben túlkormányoz jobbra, elhagyja a pályát, de a gép csak nem akar megállni, sőt.
- Csőlátásban belassulva figyeli, ahogy a nagy kék hangár érthetetlen módon rohan feléje.
- Ezen sajnos a kormány görcsös húzogatása és csavargatása sem segít. :/
- Bumm.

Tanulság: ha legközelebb dodzsemeset játszunk a géppel, a bumm előtt húzódjunk le a műszerfal mögé, az láthatólag egész jól felfogja az ütközést. Meg a gázkar működésének megértése sem árt. Állítólag.
 
M

molnibalage

Guest
Kis találós kérdés:
Ki tud felsorolni több elkövetett hibát ebben a videóban? :D

Egész egyszerűen azt sem értem, hogy mi akart csinálni. Ha csak fékez és nem ad gázt, akkor legfeljebb oldala borul a gép és a szárnyával is fékez, de füvön nem fordult volna át ettől a gép. Hogy miért adott gázt és az teljes homály. Át akart startolni? Hogyan lett belőle ez? Nem tartott ellent a hirtelen fellépő nyomatéknak?
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
37 514
72 517
113
Airbus reports Nine-Month (9m) 2020 results...


"Net commercial aircraft orders totalled 300 (9m 2019: 127 aircraft) with the order backlog comprising 7,441 commercial aircraft as of 30 September 2020.

Airbus Helicopters booked 143 net orders (9m 2019: 173 units), including 8 H160s and 1 H215 during the third quarter.

Airbus Defence and Space’s order intake increased to € 8.2 billion, with the third quarter including an additional A330 MRTT as well as contract wins in telecommunications satellites.


A total of 341 commercial aircraft were delivered (9m 2019: 571 aircraft), comprising 18 A220s, 282 A320 Family, 9 A330s and 32 A350s. During the third quarter of 2020, a total of 145 commercial aircraft were delivered including 57 deliveries in September.

Airbus Helicopters reported broadly stable revenues, reflecting lower deliveries of 169 units (9m 2019: 209 units) partially compensated by higher services.

Revenues at Airbus Defence and Space mainly reflected lower volumes in Space Systems and for the A400M as well as the impact of COVID-19 on business phasing. A total of 5 A400M military airlifters were delivered over the nine month period with Luxembourg becoming a new operator."
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 179
113

A Deltának 18 ilyen típusú gépe van, átlagos életkoruk meghaladja a 15 évet. Ezek közül 8 most is aktív. Helyüket a közlemény szerint a fiatalabb, és költséghatékonyabban üzemeltethető Airbus A330-900neók és A350-esek veszik át, amint a hosszútávú járatok elindulhatnak.

A 777-esek 1999 óta megbízható részét képezték a flottának, nekik hála a Delta új célállomásokra jutott el, belépett az ultrahosszú járatok piacára – írta Gil West üzemelésért felelős vezérigazgató-helyettes.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and emel

anonim999

Well-Known Member
2016. március 19.
2 743
4 487
113
Létrejött a legnagyobb magyar pilótaiskola
Oktatási szövetséget kötött Magyarország két pilótaképzéssel foglalkozó meghatározó cége, az Airwin Aviator School és a Flycoop Légi Szolgáltató. Megállapodásuk alapján a két iskola a nemzetközileg is elismert EASA (Európai Repülésbiztonsági Ügynökség) szabályok alapján közösen nyújt szervezett oktatást pilótakarrier iránt érdeklődők részére.

Az összefogás nyomán Magyarország legnagyobb légiflottájára, több mint 50 repülőgépre épülő repülőiskola jön létre. Az iskola új gépekkel, magas színvonalú digitális és osztálytermi oktatással, két Budapest melletti bázisával, magasan képzett, elismert oktatóival új szintet hoz létre a magyarországi pilótaképzésben.

https://magyarnemzet.hu/belfold/letrejott-a-legnagyobb-magyar-pilotaiskola-8894939/
 

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Az Airbusnak óriási lehetőség az A321XLR.
A COVID utáni időszak leg hatékonyabb long haul repülôgépe lehet és venni fogják mint a cukrot.
https://simpleflying.com/airbus-a321xlr-post-covid-19-aviation/
És ami a leg fontosabb....a Boeingnek nincs hasonló kategóriájú gépe.
A Boeingnek VOLT hasonló kategóriájú gépe a B757-es, ám az ezredfordulón elfogytak a megrendelők, így leálltak a gyártással...

Azóta változott a világ és vannak takarékosabb hajtóművek is, következésképp érthető az Airbus próbálkozása. De a "cukrot" már nem látom, mert a fapadosok nem kapkodnak az XLR után, hanem a többség marad a középtávú A320neo családnál...

A "COVID utáni időszakról" meg lehetetlen bármit is jósolni, így azt sem, hogy mely társaságok élik túl a jelenlegi visszaesést. - Pl. a cikkben említett Norwegian sincs túl jó helyzetben... :(:(:(
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
3 920
13 716
113
A Boeingnek VOLT hasonló kategóriájú gépe a B757-es, ám az ezredfordulón elfogytak a megrendelők, így leálltak a gyártással...

Azóta változott a világ és vannak takarékosabb hajtóművek is, következésképp érthető az Airbus próbálkozása. De a "cukrot" már nem látom, mert a fapadosok nem kapkodnak az XLR után, hanem a többség marad a középtávú A320neo családnál...

A "COVID utáni időszakról" meg lehetetlen bármit is jósolni, így azt sem, hogy mely társaságok élik túl a jelenlegi visszaesést. - Pl. a cikkben említett Norwegian sincs túl jó helyzetben... :(:(:(
Azért a tavalyi bemutatása óta ìgy is lekötöttek 450 gépre való foglalást a típusra.

A rendelők a teljesség igénye nélkül. United Airlines and American Airlines, Australia’s Qantas Airways, Spain’s Iberia and Middle East Airlines of Lebanon; to more recent market entries as Vietnam’s Vietjet Air; and low-cost carriers that include Malaysia’s AirAsia X, Chile’s SKY, flynas of Saudi Arabia and the United Arab Emirates’ Air Arabia, WizzAir

https://www.airbus.com/newsroom/stories/a321xlr-programme-update.html

https://www.google.com/amp/s/www.ae...cius/25408-airbus-a321xlr-customer-list?v=amp
 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1586

formosa1

Well-Known Member
2016. augusztus 30.
1 575
978
113
Azért a tavalyi bemutatása óta ìgy is lekötöttek 450 gépre való foglalást a típusra.

A rendelők a teljesség igénye nélkül. United Airlines and American Airlines, Australia’s Qantas Airways, Spain’s Iberia and Middle East Airlines of Lebanon; to more recent market entries as Vietnam’s Vietjet Air; and low-cost carriers that include Malaysia’s AirAsia X, Chile’s SKY, flynas of Saudi Arabia and the United Arab Emirates’ Air Arabia, WizzAir

https://www.airbus.com/newsroom/stories/a321xlr-programme-update.html

https://www.google.com/amp/s/www.aerotime.aero/rytis.beresnevicius/25408-airbus-a321xlr-customer-list?v=amp
Ezt senki sem vitatja, és nem mond ellent annak, amit fentebb leírtam. - Én csak a "cukros" csodavárásra, és a COVID utáni jóslatokra reagáltam 1 olyan időszakban, amikor a legvagányabb jós is inkább csöndben marad...