Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

cirqle

Well-Known Member
2021. december 5.
8 830
48 521
113
Mondjuk, hogy ne támadjon meg verbálisan vagy fizikálisan valakit azért, mert olyan amilyen?
Pont elég, ha elkerüli őket, mondjuk átmegy az utca másik oldalára, nem tartózkodik velük egy helyiségben, stb.

A legtöbb karrierbűnöző is "olyan amilyen", illetve ott vannak bizonyos kisebbségek is, ahol az értelmesebbje (az amelyik nem fog belédkötni, nem fog meglopni, stb) valahol egy számjegyű százalékát adja az egésznek.
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Azt nem tudom, hogy mennyi és milyen mélységű tudomása volt az igazgató pedofil cselekedeteiről, de mivel egyszer már folyt az igazgató ellen vizsgálat, minimum gyanúja miatt körültekintőbbnek kellett volna lennie
A valaszonline.hu cikkében benne van, hogy a feljelentés beérkezése után a gyereket elvitték Bicskéről és a dirit felmentették egyből. Az igazgató tudta, hogy miért mentették fel és azt is, hogy ki és hol van. Visszament a gyerekotthonba, majd az áldozat egyetlen rokonát a szintén gondozott unokatestvérét hívta be, hogy hozza vissza az áldozatot. AZ IGAZGATÓHELYETTES ADOTT PÉNZT BUSZRA AZ UNOKATESÓNAK, HOGY HOZZA VISSZA AZ ÁLDOZATOT!!!!
Mi a nem világos ezen bakker?
Tudott a helyettes mindent!!!!
Mit kell ezen a fingot fűrészelni könyörgöm?
 
  • Tetszik
Reactions: alali77

Kalormen

Well-Known Member
2022. április 22.
730
3 358
93
de úgy a férfitársaim többsége, mint a magam nevében is mondhatom talán, hogy egy kanos tinifiú - aki egy krumplit is megd*na, ha el nem gurul - nem így élné meg és kifejezetten ki lenne akadva, ha lerángatnák róla a szexi (
Ne beszélj a férfi társaid nevében, és főleg ne vetítsd ki a szexuális sikertelenséged a tini énedre. Mert ennek a gondolatmenetnek a következménye, hogy a fiúk kárára elkövetett szexuális erőszakok, és szexuális visszaélések látenciája 90% felett van.
Avagy ha van szexi tanárnéni, akkor van a jóképű tornatanár is, akire az osztály összes lányának nedvesedik. Csak itt nem a jajdemegdugnám a lényeg, hanem, hogy ez önként történt-e, vagy kényszer hatására...
 

cinikus

Well-Known Member
2010. május 7.
2 348
5 029
113
Ne beszélj a férfi társaid nevében, és főleg ne vetítsd ki a szexuális sikertelenséged a tini énedre. Mert ennek a gondolatmenetnek a következménye, hogy a fiúk kárára elkövetett szexuális erőszakok, és szexuális visszaélések látenciája 90% felett van.
Avagy ha van szexi tanárnéni, akkor van a jóképű tornatanár is, akire az osztály összes lányának nedvesedik. Csak itt nem a jajdemegdugnám a lényeg, hanem, hogy ez önként történt-e, vagy kényszer hatására...
Miért is? Költői kérdés, lévén eléggé átjön ebből a hozzászólásodból, hogy kívülállóként próbálsz beleokoskodni...
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Nagyon rá vagy hangolódva a témára. Rossz szóviccek, a langyik pajzsa...nem sokat teszel azért, h megkedveljelek. :D
Mondjuk kimondottan kerülöm az emberi társaságot, szóval nem nagyon ráz meg, ha nem csípik a búrámat. Viszont a ratyik társaságát még nehezebben tudom elviselni, mint a normális emberekét, pedig nem gyűlölöm őket. Inkább egyfajta hülye dac ez, hogy mindig az ellenkezőjét értékelem, mint amit egy közösség elvár. Ha mindenki szóvicceket tolna, én hétszentség, hogy Saskabaréból idézgetnék.
A 444 olvasása után itt kötök ki, de ha itt kezdem, akkor oda megyek. Jó, ott is megköpködtek már párszor a kommentszekcióban.
Mindenkinek kell valami kettyó... :)
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 136
4 209
113
Ne beszélj a férfi társaid nevében, és főleg ne vetítsd ki a szexuális sikertelenséged a tini énedre. Mert ennek a gondolatmenetnek a következménye, hogy a fiúk kárára elkövetett szexuális erőszakok, és szexuális visszaélések látenciája 90% felett van.
Avagy ha van szexi tanárnéni, akkor van a jóképű tornatanár is, akire az osztály összes lányának nedvesedik. Csak itt nem a jajdemegdugnám a lényeg, hanem, hogy ez önként történt-e, vagy kényszer hatására...
Szerintem az nem általános, hogy az igazgató bácsi a kisfiúkat szerette, és szerinted ők ezt élvezték is!? Kötve hiszem! Szóval nem szexi tanár néni zaklatta őket!
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and antigonosz

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 719
17 072
113
Mondjuk kimondottan kerülöm az emberi társaságot, szóval nem nagyon ráz meg, ha nem csípik a búrámat. Viszont a ratyik társaságát még nehezebben tudom elviselni, mint a normális emberekét, pedig nem gyűlölöm őket. Inkább egyfajta hülye dac ez, hogy mindig az ellenkezőjét értékelem, mint amit egy közösség elvár. Ha mindenki szóvicceket tolna, én hétszentség, hogy Saskabaréból idézgetnék.
A 444 olvasása után itt kötök ki, de ha itt kezdem, akkor oda megyek. Jó, ott is megköpködtek már párszor a kommentszekcióban.
Mindenkinek kell valami kettyó... :)
Ehh. 444... Még beléphetnél a momentumba, h teljes antagonistád lehessek :D
Azért harag ne legyen, engem nem zavar.
 

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
586
5 351
93
A valaszonline.hu cikkében a bírói határozatot idézik.


Az ig. helyettes harmadfokra vitte az ügyet és tavaly tavasszal született határozatban volt megemlítve az elnöki kegyelem. Egyébként a harmadfokú bíróság helyben hagyta az első és másodfok ítéletét. Ezt szúrta ki valaki, aki a 444-t értesítette. Nem gondoltam, hogy komoly politikai szereplő lehetett, mert akkor a választások előtti utolsó két-három hétr időzítette volna a nyilvánosságra hozatalt. Így azért még van ideje a Fidesznek a kármentésre, sőt tetszeleghet, hogy náluk vannak következmények.
Írtam, hogy ebben a témában én befejeztem, de írod: "A valaszonline.hu cikkében a bírói határozatot idézik." Veled ellentétben én hoztam a konkrét forrást,

írtam is, hogy nem biztos, hogy így igaz, hiszen a "börtönben csupa ártatlan ember ül". Gyanúsnak találtam ezt a bírói határozat idézését, hiszen, aki már találkozott ilyennel, akkor tudja, hogy egy bonyolultabb ügyben a határozat akár több száz oldalas is lehet. Kerestem a cikket, de csak egyet találtam:


Ez a cikk egy vélemény és semmi konkrétum nincs benne. Igaz, amit én hoztam az is egy vélemény, de nem is állítottam, hogy az igazság van benne leírva, de elolvasva erősen kételyek merülnek fel, hogy az ügy során tényleg teljes alapossággal jártak el?

Amúgy meg szerény véleményem szerint minden pedofil és támogatói rohadjanak meg a börtönben. Régen, amikor még nem voltak összkomfortos börtönök jogállamisággal megtámogatva, a pedofilek bent rövid életűek voltak.
 

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
586
5 351
93
Meglátásom szerint az elmúlt 15 évben O.V. számára, csak a Szájer ügy volt érdemi veszteség, mert Ő ott volt abban a bizomyos kollégiumi szobában, anno a kezdetekkor.
Sokan nem értik, de a Fidesz mint szervezet, jelenleg úgy működik minr egy multi cég, a szűk körű vezetőségen kívül mindenki cserélhető, jutalmazható, büntethető. felemelhető, eltüntethető.
Semmi nem okoz komoly gondot a vezetésnek ami a "szobán" kívül történik. A miniszterelnöknek "csak" a szobatársakra kell figyelnie, az összes többi ügyet a rendszer kezeli.
Emiatt nehéz fogást találni kívülről a Fideszen, mert ez a struktúra rendkívül nagy mozgásteret biztosít a miniszterelnöknek.
Más:Láttam a belga TV riportját a Szájer tettenéréséről. Teljesen felöltözve igazoltatták, és irigylésre méltó fizikuma lehet, ha azon csatornán mászott le, ami a felvételen látható volt.
"Más:Láttam a belga TV riportját a Szájer tettenéréséről. Teljesen felöltözve igazoltatták, és irigylésre méltó fizikuma lehet, ha azon csatornán mászott le, ami a felvételen látható volt."

Micsoda harsonázás volt, hogy meztelenül lett levideózva, ahogy mászik le a csatornán. Azután amikor megjelent a konkrét videó, hogy felöltözve igazoltatják, hirtelen eltűntek a meztelenül mászkálós hírek, csak a szokásos, hát nem jött be, majd lesz egy másik hír.

Amúgy a képek alapján a Street Viewen be lehetett azonosítani a helyet és a csatornát is. Azon a csatornán egy átlagos fizikumú ember nem fog a büdös életben lemászni, leesni azt igen. Nem mondom, hogy lehetetlen, de az kevés, hogy én pánikba esek és lemászok. Vannak falmászók, akik sok-sok trenírozás után képesek ilyenre, de kételkedek, hogy Szájer ebbe a csoportba tartozna.
 

senkineksenkije

Well-Known Member
2020. november 22.
586
5 351
93
Szerintem hallgassad meg ezt az interjút, hogy milyen bírói tanácsok vannak! :mad:
Naív vagy, ha azt hiszed, hogy tévedhetetlenek!
..
"Szerintem hallgassad meg ezt az interjút, hogy milyen bírói tanácsok vannak! Naív vagy, ha azt hiszed, hogy tévedhetetlenek!"

A tévedhetetlenség misztériuma már régen szertefoszlott. Csak pár ügy:

Olaszliszka lincselés.
Marian Cozma ügy.
Vörösiszap katasztrófa ügye.

Lehetne sorolni.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 716
113
"Más:Láttam a belga TV riportját a Szájer tettenéréséről. Teljesen felöltözve igazoltatták, és irigylésre méltó fizikuma lehet, ha azon csatornán mászott le, ami a felvételen látható volt."

Micsoda harsonázás volt, hogy meztelenül lett levideózva, ahogy mászik le a csatornán. Azután amikor megjelent a konkrét videó, hogy felöltözve igazoltatják, hirtelen eltűntek a meztelenül mászkálós hírek, csak a szokásos, hát nem jött be, majd lesz egy másik hír.

Amúgy a képek alapján a Street Viewen be lehetett azonosítani a helyet és a csatornát is. Azon a csatornán egy átlagos fizikumú ember nem fog a büdös életben lemászni, leesni azt igen. Nem mondom, hogy lehetetlen, de az kevés, hogy én pánikba esek és lemászok. Vannak falmászók, akik sok-sok trenírozás után képesek ilyenre, de kételkedek, hogy Szájer ebbe a csoportba tartozna.
Így van.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Ursula

Well-Known Member
2022. február 25.
5 649
48 430
113
Így van. Megdolgoztak érte, most csak élvezettel nézzük ahogy küszködnek, de úgy látom a híveiknek bármit be lehet adni, mint a gyurcsányistáknak anno az igazságbeszédes szöveget... Pont az a színvonal csak más köntösben.

Azért remélem, nem ez az egyetlen élvezeted az életben. Jobbat érdemelsz! ;)