Civil repüléssel kapcsolatos témák

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 278
35 472
113

nyugger

Well-Known Member
2012. szeptember 30.
4 039
4 941
113
Egy kis érdekesség a hőskor egyik elfeledett litván pilótájáról, akit ma akár a baltikumi Lindberghként is ismerhetnénk

Madár Fokker

Active Member
2017. december 17.
164
237
43
Egy kis érdekesség a hőskor egyik elfeledett litván pilótájáról, akit ma akár a baltikumi Lindberghként is ismerhetnénk
Ők akkora hősnek számítanak Litvániában, hogy a 10 litaszos bankjegyen az ő képük volt.

• Tetszik
Reactions: nyugger

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113

Én örülök, hogy rátaláltál. Én azt hittem, hogy Te a Konteós oldalon már túl vagy. :)

Nagyon jó az oldal támafelvetése, a szövegezése és a hozzászólók is oda teszik magukat. Én örömmel olvastam migegyiket. :)

A Denverest olvastad? Ott azért van 1-2 dollárt keresgélőn túlmenő ebbe a topicba tartozó.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 278
35 472
113
Én örülök, hogy rátaláltál. Én azt hittem, hogy Te a Konteós oldalon már túl vagy. :)

A Denverest olvastad? Ott azért van 1-2 dollárt keresgélőn túlmenő ebbe a topicba tartozó.

Tiboru konteóblogja kifigurázása az egész témának és nem a kőhülye fémfóliás sapis emberekről szól.

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 278
35 472
113

Nagyon bejön ez a csatorna, ahogy minimalista módon, de mégis összességében fantasztikus vizualitással tolja.

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113
Tiboru konteóblogja kifigurázása az egész témának és nem a kőhülye fémfóliás sapis emberekről szól.

Teljesen más HSz-t vártam tőled, de valójában nem meglepi! :D

Azzal teljesen tisztában vagyok - ha nem tudnád -, hogy Tiboru blogja próbálja az embereket ráébreszteni a valóságra és

nem csak "kifigurázása" /ezzel könnyű elintézni/

, mert erről szól az egész blogja!! Én ezért is olvastam végig és néha jeleztem a hozzávalóimat.

De a hozzászólásod már megint a

bizonytalanságodról árulkodik, meg vergődsz a saját problémáidon és még behozod a "és nem a kőhülye fémfóliás sapis emberekről szól." témakört.
Ki kérdezte ezt? A blogban benne van.
Teljesen feleslegesen bonyolult vagy!

Mintha úgy tűnne, hogy végig olvastad a hozzászólásokat is.

Én csak jót akartam, kedvező választ vártam, de egy életfilozófiát kaptam. Bár néha rossz rágondolni, hogy mi van a soraid mögött! :(
Legszívesebben azt írtam volna ide, hogy a régebbi hozzászólásaid jelzős szerkezeteidből, gondolj ide magadnak 1-et. :(

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113

Nagyon jó az oldal támafelvetése, a szövegezése és a hozzászólók is oda teszik magukat. Én örömmel olvastam migegyiket. :)

A denveri reptért, olvassátok végig, a mostani helyzetet is figyelembe véve!

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113
Te írtad, nem én. Magadra utaljál és kezdj ki vele. :D

Nem így van!

Tiboru konteóbolgja csak nagyon kis részben szól a vidámra vehető eseményekről, valójában kőkemény dolgokról ír, ami néha határmezsgyén mozog és az a célja hogy megmozgassa az emberek fantáziáját. Szerintem oda te még nem is írtál HSz-t. ?

A te elméleted ellen szól, mármint a szűkösön látott elméletednek, hogy a nagyon-nagyon sok hozzászólásokban effélékről

szó sincs!

Néha nem is tudom miről írsz, valami befolyásoltság van nálad? Vagy valami kényszer? Amit írtál most is csöppet gázosnak találom.

Volt már olyan, hogy bevállaltad, hogy nem jó, amit leírtál?

:(

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 278
35 472
113
Te írtad, nem én. Magadra utaljál és kezdj ki vele. :D

Nem így van!

Tiboru konteóbolgja csak nagyon kis részben szól a vidámra vehető eseményekről, valójában kőkemény dolgokról ír, ami néha határmezsgyén mozog és az a célja hogy megmozgassa az emberek fantáziáját. Szerintem oda te még nem is írtál HSz-t. ?

A te elméleted ellen szól, mármint a szűkösön látott elméletednek, hogy a nagyon-nagyon sok hozzászólásokban effélékről

szó sincs!

Néha nem is tudom miről írsz, valami befolyásoltság van nálad? Vagy valami kényszer? Amit írtál most is csöppet gázosnak találom.

Volt már olyan, hogy bevállaltad, hogy nem jó, amit leírtál?

:(
Ne haragudj, de az sem értem, hogy mit írtál ebben és az előbbi kommentben. És ez kb. a huszadik ilyen alkalom.
Olvasom a hsz-t és egymásra hányt mondatokat látok.

Egyedül az utolsó mondatot értem teljesen önállóan nézve, amire a válasz, hogy igen. Csak nem tudom, hogy hogyan jön ide.
Tiboruval meg online privát beszélőviszonyban vagyok. Szóval viszonylag képben vagyok, hogy mit és miért csinált.

• Tetszik
  • Szomorú
Reactions: jani22 and deze75

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113
Ne haragudj, de az sem értem, hogy mit írtál ebben és az előbbi kommentben. És ez kb. a huszadik ilyen alkalom.
Olvasom a hsz-t és egymásra hányt mondatokat látok.

Egyedül az utolsó mondatot értem teljesen önállóan nézve, amire a válasz, hogy igen. Csak nem tudom, hogy hogyan jön ide.
Tiboruval meg online privát beszélőviszonyban vagyok. Szóval viszonylag képben vagyok, hogy mit és miért csinált.
Ez sima mellébeszéd, de már nem is érdekel. A dolog a Te érdekes megnyilatkozásából indult, "Tiboru konteóblogja kifigurázása az egész témának és nem a kőhülye fémfóliás sapis emberekről szól."

Előtte, kedveskedve írtam neked a denveri reptérről, de verem a fejem a falba, hogy minek is.

Tiboruval, már bocs de nekem is több E_mail levélváltásom volt előremutatóan. Effélékkel kár kérkedned, mert az országban nagyon sok ember van így.

Türelmes ember a Tiboru, hogy veled szóba áll, mert én úgy látom, hogy itt a HSz-eid arról szólnak, hogy jól belekötni a másikba. :(

Más:

"Közel hatvan százalékkal esett vissza a HungaroControl légi navigációs szakemberei által kezelt repülőgépforgalom 2020-ban, a koronavírus-járvány következtében. A jelenleg elérhető optimistább előrejelzések szerint legkorábban három év múlva térhet vissza a hazai légi közlekedés a 2019-es szintre."

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
30 278
35 472
113
Ez sima mellébeszéd, de már nem is érdekel. A dolog a Te érdekes megnyilatkozásából indult, "Tiboru konteóblogja kifigurázása az egész témának és nem a kőhülye fémfóliás sapis emberekről szól."

Előtte, kedveskedve írtam neked a denveri reptérről, de verem a fejem a falba, hogy minek is.

Tiboruval, már bocs de nekem is több E_mail levélváltásom volt előremutatóan. Effélékkel kár kérkedned, mert az országban nagyon sok ember van így.

Türelmes ember a Tiboru, hogy veled szóba áll, mert én úgy látom, hogy itt a HSz-eid arról szólnak, hogy jól belekötni a másikba. :(

Más:

"Közel hatvan százalékkal esett vissza a HungaroControl légi navigációs szakemberei által kezelt repülőgépforgalom 2020-ban, a koronavírus-járvány következtében. A jelenleg elérhető optimistább előrejelzések szerint legkorábban három év múlva térhet vissza a hazai légi közlekedés a 2019-es szintre."

Ne haragudj, de egész egyszerűen azért nem reagáltam n+1 kommentedre, mert nem értem, hogy mi a fittyfenéről beszélsz folyamatosan. Valami homályos adomázgatás, rébusz bácsi és virtuális fejmosást tartasz a random semmikre.

Milyen mellé beszéd? Egész egyszerűen nem értem mi a búbánatot mondasz. Random dolgokat pakolsz egymásra.

• Dühítő
Reactions: jani22

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
8 239
10 239
113

Ne haragudj, de egész egyszerűen azért nem reagáltam n+1 kommentedre, mert nem értem, hogy mi a fittyfenéről beszélsz folyamatosan. Valami homályos adomázgatás, rébusz bácsi és virtuális fejmosást tartasz a random semmikre.
Milyen mellé beszéd? Egész egyszerűen nem értem mi a búbánatot mondasz. Random dolgokat pakolsz egymásra.
Nézd, nekem igazából csak a magatartásod és a hozzászólásaid BÁNTANAK amelyet az elmúlt években tettél, és nagyon sok Fórumozót megbántottál! Egyáltalában ezt észrevetted, vagy nem érdekelt, talán még örültél is!

Neked nem szabad válaszolni, semmire, mert a nem létezőből is problémát csinálsz!

Ha megnéznénk, hogy a hozzád szólóknak hány %-ban írtál olyat, hogy fórumfolyam/beszélgetés, akkor azzal kéne szembesülnöd, hogy csak a negatív, a saját magad fölényeskedését igazoló bejegyzéseket teszel.

Már többször kértelek, az évek során.

Megint mellé beszélsz, csak az igazadat akarnád látni az álomvilágodban, ahol összegyűjtött számtalan, sehol sem ellenőrizhető a nyilvánosságra került adatokból, amiből ki lehet mutatni, hogy a különböző eszközök mit tudnak produkálni egymás ellen, és a harceljárások, területek , stb.

Egyre rosszabb vélemény alakul ki rólad !

De arról írjál már, hogy miért is kezdtél el kötekedni a denveri HSz-el kapcsolatban?

Innen indult és ?? Írd már le a

"kőhülye fémfóliás sapis emberekről .."

Most mi is van??

Nagyon bosszantó vagy!

Nem fogom hagyni, hogy még én nekem kelljen magyarázkodni, a teljesen ide való HSz-nél.

Egyszerűen nem értem, hogy ezeket a feszkókat miért kell csinálni ........

Szerk:

Keress magadnak több jelzőt, amelyet leírtál több helyen.

Kérlek olvass fel magadban kb. 10 ezret.

Küldök neked 1 b+ -et, mert legalább ennyit megérdemelsz, te ... :) :)

• Tetszik
Reactions: kamm