"AK pont célra 540m, M4 600m,van még kérdésed?" Nem ismered meg mit hazudtál? Az 540 méter sehogyse jön össze béláim!Most akkor mi a te írásod és mi az amire írod?
"AK pont célra 540m, M4 600m,van még kérdésed?" Nem ismered meg mit hazudtál?
Azt remélem azért tudod,hogy a fizika mai állása szerint nem a tömeg hanem a sebesség a fontosabb(magyarul)?![]()
ennyiből a második VH-ban meg 8 mm-es mausert használtunk nézd meg ez mennyire releváns ma.
Ne offoljuk szét teljesen a Leo2 topicot.Nagyobb fegyver?A cső a lényeg nem a fegyvertok,annak kb null hőterhelése van.
Én csak felvetettem, hogy el tudok képzelni olyan szkenáriót, amikor a lövészek kezébe is FN MAG kerül. De mivel te már ismered az új rendszerben a raj és a szakasz összetételét, így elhiszem neked, hogy nem fogjuk/ják alkalmazni. 

"AK pont célra 540m, M4 600m,van még kérdésed?" Nem ismered meg mit hazudtál? Az 540 méter sehogyse jön össze béláim!
Whooosh ... Így szállt el a fejetek fölött a poén
Mivel - ÉN SEMhttps://honvedelem.hu/hirek/a-jarva...tesrol-is-beszelt-a-honvedelmi-miniszter.html
Már vannak magyar fejlesztések is! – jelentette ki Benkő Tibor, aláhúzva: ahhoz, hogy a térség meghatározó haderejévé váljunk, nagy szükség van a kutatásra, a fejlesztésre és az innovációra.
Itt mire gondolt?
- hallgattam meg a teljes interjút, így érdekes dolgokat vélek felfedezni a leiratban is. 
Ez Bren2-vel hogy néz ki?De nézzük akkor az AK-t.A pontossága 100 méteren 15cm azaz a találatok 100 méteren egy 15cm átmérőjű körön belül lesznek.Ebből következik,hogy 600 méteren 90cm átmérőjű körön belül lesznek a találatok.Tehát ha mindent tökéletesen csinálsz és nincsenek külballisztikai tényezők akkor is kb 50% esélyed van a találatra.Persze ilyen a mesében sincs szóval kb lőszerpazarlás 600 méterre lőni AK-val...
Te már megint kezded ezt a f@szságot? A buta provokátor módszereket mindenhonnan kivágják, mint macskát!"AK pont célra 540m, M4 600m,van még kérdésed?" Nem ismered meg mit hazudtál? Az 540 méter sehogyse jön össze béláim!
Az a link azért nagyon értékes, mert megmutatja, hogy a Minimi MKIII 7,62-es verzióban megközelítőleg 8300 EUR/db.A belgák leváltják a MAG-okat Minimi 7.62 Mk.3-ra.
https://www.google.com/url?sa=t&sou...WMAh6BAgEEAE&usg=AOvVaw1sscOK5IuWs81fVrmHxSXB

Ez Bren2-vel hogy néz ki?
Ha esetleg tudod 5,56-ban és 7,62-es verzióban is, az nagyon érdekes lenne.
Tekintve, hogy a 7.62x39-ből van kb 30 db mutatóba aztán az összes többi 5.56 (meg .7.62x51) nem igazán érdekes a 7.62x39-es szóráson vakarózniEz Bren2-vel hogy néz ki?
Ha esetleg tudod 5,56-ban és 7,62-es verzióban is, az nagyon érdekes lenne.
Azért nem raktam be mert a BREN-en optika van,az óriasi előny mert kiküszöböl minden célzási hibát(de csak azt).
Pöcshuszár hallottad már azt a mondást hogy, nomen est omen....???Te már megint kezded ezt a f@szságot? A buta provokátor módszereket mindenhonnan kivágják, mint macskát!
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..